#2019-10-27 18:03:29 

CoroneR

Użytkownik

Piszę do was bo chciałbm rozwinąć swoją działalność. Jestem trochę starej daty i nie ogarniam się jeszcze z Internetem . W każdym razie mój syn ma założyć stronę, ale mówi coś o jakichś pozycjach. Teraz wyjechał i mnie z tym zostawił. Kazał mi znaleźć firmę, która się zajmuje pozycjonowaniem, a ja nie do końca wiem, o co chodzi. Nie wiem też ile taka usług akosztuje i nie chcę się naciąć. Liczę jednak, że znajdzie się tu jakaś dobra dusza, któa wesprze staruszka :)
#2019-10-27 19:43:35 

forest_ov_my_soul

Użytkownik

To może lepiej przekazać stery młodemu? Na pewno bardziej się ogarnia.
#2019-10-27 22:12:48 

CoroneR

Użytkownik

On to mi bardziej pomaga. Może kiedyś weźmie po mnie biznes, ale na razie ja go prowadzę. Zresztą wolałbym raczej, żeby ktoś odpowiedział na moje pytanie.
#2019-10-28 00:20:25 

forest_ov_my_soul

Użytkownik

nie ma co się obrażać ;)
#2019-10-28 02:31:27 

masterBDSM

Użytkownik

Chodzi o pozycję w wyszukiwaniach, czyli jak np. korzystasz z google’a i wpisujesz określone słowa w wyszukiwarkę, to ci wyskakują skojarzone z nimi wyniki. To są, tak najprościej mówiąc, właśnie pozycje. A te zależą od treści, ale też odpowiedniego „kotwiczenia” fraz kluczowych. Wpływa na to kilka rzeczy, których nie będę tłumaczyć, bo jak jesteś zielony w internetach, to i tak nie ma większego sensu mówienia o tym szerzej. Co do tego, czy istnieje jakiś rzetelny cennik pozycjonowania, to szczerze mówąc raczej takiego nie znajdziesz. Każda usługa jest wyceniana indywidualnie. Jak chcesz się dowiedzieć orientacyjnie, zajrzyj na http://wycenpozycjonowanie.pl/. To dziecinnie proste, uzupełniasz dane, pomyśl o tym, jakie słowa wiążą się z Twoją firmą i wpisz jako te kluczowe i wyślij.
#2019-10-28 03:32:02 

CoroneR

Użytkownik

Jasne. Akurat jestem z branży hydraulicznej więc takich słów będzie sporo. Tylko jakie wybrać?
#2019-10-28 03:43:12 

masterBDSM

Użytkownik

Najlepiej te, które wiesz, że są używane przy szukaniu hydraulika, czyli np. , „montaż”, „hydraulik” itp. Pomyśl jak klient, który szuka informacji o takich usługach w Internecie :)
#2019-10-28 05:57:58 

monikakowalska

Użytkownik

A słuchaj, nie opłaca ci się bardziej np. zastsowoać linki sponsorowane? Jak mieszkasz w większym mieście to pewnie masz sporą konkurencję.
#2019-10-28 06:58:37 

CoroneR

Użytkownik

A o czym w ogóle mowa?
#2019-10-28 09:17:16 

monikakowalska

Użytkownik

Najprościej ujmując - to te, które są na szczycie listy, skojarzone z daną stroną, bo zostały wykupione. Nie musisz więc walczyć z innymi o pozycję, tylko masz gotową kupioną. Więcej o tym możesz się dowiedzieć na stronie http://wycenpozycjonowanie.pl/o-pozycjonowaniu. Masz tam opisane zagadnienia te przystępnym językiem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015