#2019-05-28 01:14:44 

Doktor Kidler

Użytkownik

Jak sobie radzicie z dobieraniem rozmiaru butów zamawianych przez Internet? Macie z tym jakieś problemy? Planuję zakup Adidasa i zastanawiam się, na co powinienem zwrócić uwagę…
#2019-05-28 03:31:56 

monikakowalska

Użytkownik

wiesz co, musisz po prostu zobaczyć, jaka jest rozmiarówka Adidas i wymierzyć sobie do niej stopę. Nie powinno być z tym większego problemu. Powiem ci, że nawet czasem dzięki takiemu mierzeniu można lepiej dobrać rozmiar, niż w sklepie stacjonarnym. Bo tak to się zakłada buty i kieruje tylko wrażeniem, a z linijką wiesz, jak widzi to producent… A rozmiarówka Adidas jest dość rozbudowana, na pewno znajdziesz opcję idealną.
#2019-05-28 04:42:24 

Board of Canada

Użytkownik

w sklepie powinno być wszystko napisane. Zobacz sobie na przykład na stronę internetową pod linkiem https://ctxsport.com/sklep/adidas/, tam masz katalog. Taki sklep adidas ma podaną rozmiarówkę i instrukcję mierzenia. A nawet jak się pomylisz to zawsze można zwrócić towar, wymienić na inny, także nie ma co się martwić…
#2019-05-28 05:28:43 

Doktor Kidler

Użytkownik

nie ma problemów ze zwrotami?? Wydaje mi się, że to ostateczność i sklepy ich nie lubią…
#2019-05-28 07:36:24 

Board of Canada

Użytkownik

ja sam nigdy nie musiałem zwracać, ale brat przez pomyłkę kliknął zły rozmiar, niż chciał i nie zwrócił na to uwagi. Sklep zachował się bardzo ok., można było wymienić bez żadnego nadmiernego tłumaczenia się. Masz chyba aż 30 dni na zwrot. Zresztą wszystko napisane jest na stronie internetowej.
#2019-05-28 08:15:02 

kosmiczna20

Użytkownik

zwroty nie są problemem, teraz sklepy muzą być przygotowane na profesjonalną obsługę klienta. Im też zależy, by nie zniechęcać do siebie ludzi, bo przecież konkurencja jest naprawdę spora.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015