#2017-12-01 04:23:50 

CoroneR

Użytkownik

Hej wszystkim założyłem ,to forum ,bo potrzebowałbym coś ,takiego jak apka ,która porówna mi ceny na przykład cukru kokosowego w ,różnych sklepach. Tak jakby ,żebym nie musiał tracić zbyt wiele czasu po pracy na jeżdzenie po sklepach i sprawdzanie. Jeśli znacie w takim razie coś co możecie polecić to prosze piszcie. Pozdrawiam Antek!!
#2017-12-01 04:47:50 

Board of Canada

Użytkownik

Witaj Stary ja myślę ,że mogę ci pomóc w tej materii. Otóż znam super fajną aplikację porównującą ceny z ,której korzystam właściwie ,to za każdym razem jak chcę coś kupić. Ułatwia mi to znacznie zarówno czas jak i pieniądze. Tutaj łap linka do tej apki: https://tanszezakupy.pl/. Jest na prawdę świetna. Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania odnośnie niej ,to pisz śmiało.
#2017-12-01 05:01:02 

coraz_piekniejsza

Użytkownik

WOW nawet nie wiedziałam ,że takie cudeńka istnieją chyba będe musiała wypróbować.
#2017-12-01 07:27:40 

kosmiczna20

Użytkownik

Cześć wszystkim ja z własnego doświadczenia mogę wam powiedzieć ,że aplikacje jak ta o ,której wspomniał kolega powyżej są bardzo przydatne. Sama korzystam z dokładnie tej samej i potwierdzam jest pomocna i kapitalna po prostu.
#2017-12-01 09:25:03 

CoroneR

Użytkownik

Tak właściwie ,to mam pytanie odnośnie jej funkcjonowania, mógłbyś coś więcej mi powiedziec na ten temat?
#2017-12-01 09:33:24 

Board of Canada

Użytkownik

Tak oczywiście. Działa w ten sposób ,że wpisujesz produkt ,który chcesz zakupić na przykład pomidor malinowy i ona wyszukuje ci sklepy ,gdzie kupisz takiego pomidora i oczywiście porównuje ich ceny więc od razu widzisz ,gdzie jest najkorzystniej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015