#2017-10-01 12:36:07 

Board of Canada

Użytkownik

Siemka, otworzyłem sklep internetowy z modelami do sklejania i trochę jestem rozczarowany bo towar schodzi bardzo powoli, są tygodnie że jest totalny zastój. Ceny mam dobre, niższe niż konkurencja, strona jest profesjonalna i budzi zaufanie także nie wiem co jest powodem. Pomyslalem ze zanim zrezygnuje spróbuję bardziej reklamować się w sieci i chciałbym się dowiedzieć jaki sposób jest najlepszy i najszybszy?
#2017-10-01 14:45:00 

monikakowalska

Użytkownik

Niszowy rynek sobie wybrałeś. Może to jest przyczyną przestojów i ogólnie małego ruchu. Myślałeś żeby się przekwalifikować?
#2017-10-01 15:42:14 

waldi69

Użytkownik

Nie ma sensu teraz zmieniać profilu działalności skoro zakupiłeś już towar, a wybór takiej niszy wiąże się pewnie z pasją do modelarstwa. Trzeba podjąć wyzwanie i działać, a według mnie słusznie bedzie postawić na widoczność w sieci. Sposoby reklamy działające w kazdej branzy masz opisane na https://www.grupa-tense.pl/blog/10-skutecznych-sposobow-na-reklame-firmy/. Warto poczytac bo moze to uratować twoj sklep. Jak bedziesz miał jakies pytania to pisz tutaj albo na priv, postaram się pomóc ;)
#2017-10-01 16:25:00 

Board of Canada

Użytkownik

Właśnie nie chce sie przekwalifikowywać bo jak zauważył kolega to moja pasja. Nie wiem czy byłbym szczesliwy robiac cos innego. W sumie po to zwolniłem się z etatu i zbierałem peinaidze zeby ten sklep otworzyć. Dzięki za ten artykuł, jak narazie pytań brak.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015