#2017-07-10 22:36:19 

Doktor Kidler

Użytkownik

Witajcie, jako, że raczej nie mam hurtowych spotkań z kobietami, postanowiłem poradzić sobie samodzielnie z tym problemem. Kolega polecił mi zastsowaonie feromonów. Jestem dość sceptycznie nastawiony do takich nowości, więc zanim zastosuję to chciałbym wiedzieć jak to naprawdę działa. Napiszcie proszę o swoich doświadczeniach.
#2017-07-10 23:24:48 

mariOLA19

Użytkownik

No nie ma co ukrywać, że na kontakty z kobietami to najlepsza jest po prostu gadana :). No a jeśli jej nie ma, to oczywiście tgrzeba sobie specyfikami pomóc. Feromonyto nic innego jak zapachy, które są wydziealne przez mężczyzn w naturalnym cyklu. Można je dołożyć od siebie. Taki zapach ma przyciągnąć kobiety, które widzą w takim mężczyźnie kogoś więcej niż tylko fajnego kolegę do rozmowy :)))
#2017-07-11 01:38:36 

Doktor Kidler

Użytkownik

No ja zawsze miałęm problem z utrzymaniem kontaktu z kobietami. Mam nadzieję, że zastosowanie feromonów mi pomoże zmienic ten stan rzeczy...
#2017-07-11 03:40:40 

mariOLA19

Użytkownik

Patrząc z punktu widzenia kobiety to powiem panowie tak, że mój mąż dopiero po jakimś czasie oświadczył mi, że byłam poddana działaniu wzmocnionych feromonów. Jeśli ma to być skuteczna metoda na podryw to ja jestem jak najbardziej za...
#2017-07-11 06:36:31 

Board of Canada

Użytkownik

Wielu mężczyzn stosuje feromony męskie, a ich partnerki nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że podlegają pewnej manipulacji. Ale to tylko wzmocnienie naturalnych zapachów, które w zwykłym stężeniu są wyczuwalne tylko przez nieliczne osoby i to w określonych sytuacjach. Ja też czasami używam feromonów. A kupuje je tutaj http://www.twoja-fantazja.pl/21-feromony-meskie za super cenę.
#2017-07-11 09:03:20 

bloody mary

Użytkownik

Dobrze łączą się z perfumami i praktycznie są niewyczuwalne, jako perfum...
#2017-07-11 10:24:27 

mrocznykajlo

Użytkownik

No musi tak być, bo inaczej i mężczyźni by się takim zapachem zainteresowali, a tutaj jakby nie patrzeć głównym zamierzeniem jest jednak zainteresowanie kobiet. Faktycznie flakoniki przypominają perfumy, które można wszędzie ze sobą zabrać. Nigdy przecieżnie wiadomo, kiedy będzie trzeba ich użyć.
#2017-07-11 13:02:59 

forest_ov_my_soul

Użytkownik

No dla mnie to jest obowiązkowy element bagażu zwłaszcza jak na jakieś konferencje wyjeżdżam. Wtedy taki feromon działa jeszcze bardziej, jak kobiety są zainteresowane spotkaniem z innym mężczyzną.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015