#2017-07-03 05:34:00 

mariOLA19

Użytkownik

Witajcie, zakladam ten wątek z nadzieją, że taki jeszcze się nie pojawił. Chcę kupić żaluzje na okna do mieszkania. Wiecie może gdzie najlepiej je kupić w Poznaniu?? Zastanawiam się też nad roletami drewnianymi, ktoś z Was ma takie?? Bede wdzieczna za Wasze odpowiedzi.
#2017-07-03 08:00:25 

monikakowalska

Użytkownik

Witaj, szczerze polecam Ci sklep https://sundeco.com.pl/, to sklep na Katowickiej, dobry dojazd i naprawde warto zrobic tam zkupy. Kupilam tam rolety do każdego pomieszczenia w moim domu i gdybym miała wybierac jeszcze raz, to również tam bym je kupiła. Mają chyba największy wybór żaluzji wewnętrznych w Poznaniu. Bardzo bardzo polecam!
#2017-07-03 09:16:25 

blackwidow

Użytkownik

Witaj, ja mam żaluzje drewniane i uwazam, ze to najlepszy wybór dla tych, którzy lubią piękno naturalne, prostotę i funkcjonalnosc w jednym ;) Znajomi straszyli mnie , że listwy drewniane mogą się wyginać, zmieniać kształty itp. Nic podobnego, żaluzje te mam już kilka lat założone i nadal wyglądają jak nowe. Pozdrawiam!
#2017-07-03 10:41:57 

modliszka

Użytkownik

Hej, widze ze polecacie sklep Sundeco. Podpisuję się pod tym jak najbardziej! Kupiłam rolety w tym sklepie i jestem bardzo zadowolona. Ceny przystępne, obsługa przemiła. Mozna się z nimi kontaktować mailowo lub telefonicznie i w ten sposób ustalic szczegóły oferty. Polecam, polecam
#2017-07-03 11:43:28 

mariOLA19

Użytkownik

Dzieki wielkie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015