#2017-06-13 04:10:49 

Doktor Kidler

Użytkownik

Mam do zrobienia, postawienia na nogi, cały zestaw mebli z dość odległych czasów. Ale przyznam szczerze, że bardzo się obawiam, żęby nie zostały one zniszczone. Mają już swoje lata, ale to bardzo wartościowe przedmioty, które są w mojej rodzinie praktycznie od ponad stu lat. Napiszcie proszę jakiej klasy materiałów używają osoby zajmujące się renowacją mebli.
#2017-06-13 06:22:27 

masterBDSM

Użytkownik

No to jest się o co bać...Ale jeśli wybierzesz osobę, któa zawodowo tym się zajmuje, a nie tylko ma kawałek miejsca w garażu, to możesz być pewny, że nie będzie to jakaś fuszerka. Trzeba po prostu pytać o konkretne osoby i wtedy wiadomo na jakiej zasadzie oni pracują.
#2017-06-13 08:33:13 

kryniczANKA

Użytkownik

A ja uważam, że najlepszym specjalistą w tej dziedzinie jest stefanschulz.pl, który od kilkudziesięciu lat pracuje nad poprawieniem wygląau starych mebli. Ma ku temu wielkie możliwości, bo główny wykonawca ma wiedzę historyczną i sprzęt niezbędny do zachowania odpowiedniego wygląu mebli.
#2017-06-13 08:41:54 

Doktor Kidler

Użytkownik

Takiej osoby szukam...
#2017-06-13 09:52:55 

waldi69

Użytkownik

Znam tą firmę. Wszystkie materiały jakich używają są najwyższej jakości. Wszystkie woski, lakiery czy farby mają odpowiednie atesty i nadają się do upiększania starych przedmiotów. Są zwykle wykonane według tradycyjnych receptur, a to niezwykle ważne przy delikatnych często materiałach.
#2017-06-13 11:55:27 

forest_ov_my_soul

Użytkownik

Aby renowacja starych mebli się udała, to trzeba mieć odpowiednie do nich podejście, a takie można znaleźć tutaj http://stefanschulz.pl/ i to jest już dobry początek do tego, żeby klient otrzymał odpowiednio przygotowane meble. Również schody drewanie są naprawiane według uznanych technologii.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015