#2017-03-15 22:15:29 

profundis

Użytkownik

Witam serdecznie. Mam pomysł na biznes, lecz na realizacje potrzebuję okolo 800 tys zł. Pomysł jest, ale jeśli chodzi o uzbieranie pieniedzy, to nie jestem w stanie odlozyc takiej sumy. W zwiazku z zamiarem otwarcia biznesu przegladalem rozmaite fora i napotlałem sie z roznymi zdaniami na temat kredytów inwestycyjnych. Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenie w tym temacie? Jeśli tak , to bede wdzieczny za podzielenie sie doswiadczeniami. Pozdrawiam
#2017-03-16 01:05:37 

Doktor Kidler

Użytkownik

z gory powiem, ze banki wcale chetnie nie daja kredyt osobom, ktore nie maja doswiadczenia w branzy.... doswiadczenie w branzy to niestety wazny czynnik. Idealnie by było, gdybyś wnioskując o taki kredyt wykazał się własnym kapitałem. Pozdrawiam
#2017-03-16 02:41:24 

profundis

Użytkownik

Doświadczenia w branzy niestety nie mam, kapitał owszem – powiedzmy 10 %
#2017-03-16 03:36:21 

Board of Canada

Użytkownik

Generalnie wiele banków oferuje kredyty inwestycyjne. Najlepiej po prostu porównać te oferty i wybrać najlepszą. Brzmi prosto, ale doskonale wiem, że wcale proste to byc nie musi. Przy tak wysokiej sumie może warto zaczerpnąć porady jakiegoś doradcy finansowego??
#2017-03-16 05:29:13 

profundis

Użytkownik

A polecacie jakiegoś sprawdzonego doradce??
#2017-03-16 08:06:19 

Board of Canada

Użytkownik

Witam, witam. Może wejdź sobie na stronę http://metisgroup.pl/doradztwo-finansowe/kredyty-dla-firm/ , jest to firma konsultungowa, gdzie pracują dobrzy doradcy finansowi (a przynajmniej jeden, z którym ja akurat miałem do czynienia :D). Przeanalizowana zostala oferta kilkunastu placówek bankowych i razem wybraliśmy najlepsza ofertę. W życiu sam nie dokonałbym tak szczegółowych analiz i porównań kredytów bankowych, dlatego polecam każdemu, kto ubiega sie o tego typu kredyt, konsultację z profesjonalnym doradcą.
#2017-03-16 09:23:18 

forest_ov_my_soul

Użytkownik

Korzystalem z usług firmy, polecam. Ogólne onformacje znajduja sie na stronie http://metisgroup.pl/metis-group-konsulting/, ja akurat korzystalem z doractwa w zakresie strategii rozwoju. Bardzo uczciwa i lojalna firma, spelnila moje oczekiwania
#2017-03-16 10:09:18 

profundis

Użytkownik

Dzieki wielkie!!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015