#2017-03-06 00:56:25 

profundis

Użytkownik

Witam. chciałbym przetrasportować naprawdę bardzo dużo za granicę, a dokładniej do Anglii. Ale problem w tym, że nie znam żadnej fajnej firmy, która się w tym specjalizuje. Poszukiwania już mnie strasznie znużyły.. sporo przejrzałem różnych ofert na necie no i nie potrafię na nic się zdecydować. Liczę, że może ktoś z was będzie mi w stanie coś dobrego polecić, bo jednak ja już naprawdę nie mam pomysłu na co się zdecydować ;) może więc ktoś z was będzie potrafił napisać tutaj niżej jakąś nazwę firmy? Do której warto się zgłosić? Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam!
#2017-03-06 01:11:35 

stonka16

Użytkownik

Na pewno jedną z lepszych firm transportowych jest ta: http://www.easytrans.com.pl/ ;) możesz tam poczytać o naprawdę spoko firmie, która zajmuje się transportem za granicę, głównie do Anglii. Mój znajomy korzystał z niej, a miał naprawdę spory ładunek, ba nazwałałbym nawet to przeprowadzką… po prostu miał sporo rzeczy do przewiezienia do Anglii. Ta firma zjawiła się i wywiązała ze zlecenia w praktycznie 24h naprawdę profeska..
#2017-03-06 02:25:48 

Doktor Kidler

Użytkownik

No proszę, faktycznie bardzo fajna jest ta firma ;) tak czytam sobie szerzej o ich usługach: http://www.easytrans.com.pl/uslugi.php i naprawdę widać, że mają bardzo bogatą ofertę i nie jeżdżą tylko do Anglii, ale też do Holandii, Niemiec czy Belgii. Bardzo by mi było na rękę jakby przetransportowali ciężki sprzęt budowlany… musze się z nimi skontaktować i zobaczymy, czy podejmą się zlecenia
#2017-03-06 03:50:50 

Board of Canada

Użytkownik

No ta firma Easytrans wygląda bardzo profesjonalnie i chyba też do nich zadzwonię. Mam do transportu fortepian, który jest w Anglii i bardzo bym chciał go przewieźć, w idealnym stanie do Polski. Może uda się to jakoś wszystko zgrać… dzięki za namiary
#2017-03-06 05:49:47 

forest_ov_my_soul

Użytkownik

Aż przypominają się czasy jak się pracowało na tirach i jeździło po Skandynawii… heh, dobre lata
#2017-03-06 08:22:35 

MZ412

Użytkownik

Firma się przyda, jak kiedyś postanowię wrócić do Polski, lol
#2017-03-06 10:08:43 

bloody mary

Użytkownik

Fajna firma.. transport za granicę wygląda na mega ułatwiony, bo wszystko mają super rozpisane na stronce… zdecydowanie zapamiętam te firme i ogólnie ich zakres usług, bo niewykluczone, że zgłoszę się do nich
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015