#2017-02-17 01:55:37 

kryniczANKA

Użytkownik

Hej! Poważnie myślę o otwarciu własnej działalności i chcialabym zzaczac z rozmachem bo mam kontakty w Chinach, jeszcze z czasów studiów, które mogłyby mi bardzo pomóc. Jak narazie próbuję sobie wszystko przeliczyć i oszacować koszty, ale są rzeczy o których nie mam pojęcia jak wózki widłowe. Ile trzeba wyłozyć na elektryczny?
#2017-02-17 04:07:52 

Doktor Kidler

Użytkownik

Polecałbym spalinowy bo elektryczne droższe.
#2017-02-17 06:49:28 

waldi69

Użytkownik

Witam. Fajnie że myślisz o własnej firmie bo nie ma to jak być sobie szefem i panem swojego losu. Z doświadczenia wiem że najlepsze widlaki za nieduże pieniadze kupisz tu - http://www.widlaki-roszak.pl/aktualna-oferta. Działają na polskim rynku od lat i jak sama zobaczysz w ofercie mają bardzo dużo różnego sprzętu i części zamiennych. W razie pytań pozostaję do dyspozycji :)
#2017-02-17 08:58:49 

kryniczANKA

Użytkownik

Tylko że mnie interesuja wózki elektryczne bo spalinowymi nie można pracować w zamknietych magazynach i halach. Już nawet nie chodzi o przepisy ale zdrowy rozsądek...
#2017-02-17 09:39:49 

waldi69

Użytkownik

No oczywiście, ja nawet nie proponuje spalinowych. Na stronie ktora ci wyslalem znajdziesz elektryczne, a wiecej o zaletach elektrycznych wózków i zastosowaniach masz tu - http://www.widlaki-roszak.pl/wozki-widlowe-elektryczne. Odnosząc się do posta kolegi to spalinowe wcale nie są tańsze, a już na pewno nie w utrzymaniu ale to tak na marginesie. Mam nadzieje ze pomoglem i pozdrawiam serdecznie.
#2017-02-17 11:39:17 

kryniczANKA

Użytkownik

Super :). Wielkie dzięki za link, juz znalazlam to czego szukałam. Na papierze wszystko prezentuje się bardzo dobrze, miedzy innymi dzieki oszczednosciom na widlaku. Zobaczymy co z tego będzie ale jestem bardzo dobrej myśli :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015