#2017-01-26 22:50:53 

mrocznykajlo

Użytkownik

Kto wie gdzie w Warszawie mogę zapisać się na masaż bańką chińską? Proszę o polecenie miejsc w które sprawdziliście i jak najwiecej szczegółów. Będę wdzięczny, pzdr.
#2017-01-27 00:14:10 

blackwidow

Użytkownik

Na masaże najlepiej iść tu: http://salonerbel.pl/masaze/ bo robią je wykwalifikowani specjaliści a ceny jak na Warszawę bardzo niskie. Bańkę chińską też mają, byłam pare razy i podobało mi się bo rzeczywiście krążenie się poprawia i masz wrażenie jakby z Twojej skóry zszedł jakiś ciężar.
#2017-01-27 01:14:49 

monikakowalska

Użytkownik

Na bańce jeszcze nie byłam ale na relaksacyjne chodzę bardzo często do nich bo życie zawodowe mnie nie oszczedza ostatnio a po takim zabiegu jestem jak nowo narodzona. Poza tym na salon nie można powiedzieć złego słowa, wszystko robią profesjonalnie szybko i niedrogo jak juz wspomniała koleżanka. Choćby taka regulacja brwi – jakbym chciała pójść do pierwszego lepszego salonu to zapłaciłabym nawet 2 razy drożej.
#2017-01-27 04:06:13 

mariOLA19

Użytkownik

Coś więcej o regulacji mogłabyś powiedzieć? Szukam właśnie nowej kosmetyczki ale jak narazie nikogo nie znalazłam. Z góry dzięki.
#2017-01-27 06:42:35 

monikakowalska

Użytkownik

Każdy zabieg szczegółowo opisany jest na stronie wiec chyba nie ma sensu zebym się rozpisywała, masz tu link do regulacji: http://salonerbel.pl/stylizacja-oka/regulacja-brwi/. Od siebie dodam że ja zawsze miałam problem z tym żeby znaleźć jakiś optymalny i ładny kształt, zawsze coś mi nie pasowało. W tym salonie w końcu ktoś wziął pod uwagę kształt mojej twarzy i dobrali mi chyba najlepszą linię. Bardziej się sobie podobam, nawet znajomi mówią że mi lepiej :)
#2017-01-27 08:14:05 

mariOLA19

Użytkownik

O to mi chodziło, dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015