#2017-01-25 04:56:05 

monikakowalska

Użytkownik

znalazłam się w dosyć trudnej sytuacji życiowej i jestem przemęczona. Na domiar złego jak zawsze na stres reaguję podjadaniem i w ciągu ostatnich miesięcy dużo przybrałam na wadze… jestem zrozpaczona, widzę jak ludzie na mnie patrzą… Mieszkam w Gdańsku i chciałabym bardzo stad uciec na dwa tygodnie, ale niedaleko, no bo wlasnie, mam problem z transportem i nawet nie mam ochoty na jakies wyjazdy krajoznawcze… chce tylko troche wypoczynku i spokoju.:(
#2017-01-25 06:35:31 

mariOLA19

Użytkownik

hej kochana, nie wiem co tam się u ciebie stało, ale bardzo ci współczuję. Nie poddawaj się! Wczasy to genialny pomysł. Wypoczniesz sobie i od razu będziesz w lepszej kondycji. Koło Gdańska mogę Ci polecić tę klinikę http://www.klinika-rcv.pl/, sama byłam tam jakiś czas temu. Też mam problemy z wagą i chciałam spróbować diety dr Dąbrowskiej, a tam mają taką możliwość. Cieszę się, że skorzystałam, czułam się o wiele lepiej po swoim pobycie…
#2017-01-25 08:26:14 

blackwidow

Użytkownik

to dobrze, ze myslisz zadaniowo, nie zamykasz się w domu, tylko szukasz ratunku. Ja tez mysle, ze wczasy to bardzo dobry pomysł. Uspokoisz się trochę, może nawet poznasz nowych ludzi. Co do podjadania to jest to wstrętny nałóg, ale da się z niego wyleczyć, wiem po samej sobie… powodzenia!
#2017-01-25 08:58:27 

monikakowalska

Użytkownik

dzieki dziewczyny… to jest ta dieta owocowo-warzywna??
#2017-01-25 10:56:01 

mariOLA19

Użytkownik

Tak, to jest ta dieta. Bardzo skuteczna i dobrze smakuje.:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015