#2017-01-22 23:04:43 

bloody mary

Użytkownik

Witajcie, prowadzę firmę w Warszawie i poszukuje jakiegoś dobrego biura, które podjęłoby się prowadzeniem pełnych ksiąg rachunkowych. Zależy mi na wysokiej jakości usług i pełnym profesjonalizmie. Mogłabym prosić o jakieś rady w tej sprawie?
#2017-01-23 00:58:50 

kryniczANKA

Użytkownik

Witaj, korzystam z bardzo dobrego biura, które profesjonalnie prowadzi księgi rachunkowe w Warszawie dla mnie i kilku moich znajomych. Moim zdaniem jest to firma godna zaufania, w której pracują prawdziwi specjaliści. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na ich stronę internetową: http://www.optimum-waw.pl/prowadzenie-pelnych-ksiag-rachunkowych, gdzie umieszczone są wszelkie najważniejsze informacje dotyczące zakresu ich działalności.
#2017-01-23 03:29:03 

monikakowalska

Użytkownik

Witam, także znam wspomnianą przez moją poprzedniczkę firmę i również mogę Ci ją polecić. Jest to biuro rachunkowe z Warszawy, które zajmuje się dla mnie kompleksową obsługą księgową. Nie mam żadnych uwag do ich pracy.
#2017-01-23 05:03:19 

CoroneR

Użytkownik

Witajcie, faktycznie biuro rachunkowe Optimum to jedne z najczęściej polecanych biur w Warszawie. Są bardzo profesjonalni i oferują bardzo wysoki poziom usług. Zdecydowanie Ci je polecam.
#2017-01-23 05:55:14 

MZ412

Użytkownik

Zgodzę się z moimi poprzednikami co do wspomnianego biura rachunkowego. Prowadzą dla mnie księgi rachunkowe bardzo rzetelni, dbając o wszelkie najmniejsze szczegóły.
#2017-01-23 07:53:04 

Doktor Kidler

Użytkownik

Moim zdaniem to biuro zasługuje na miano najlepszego w Warszawie. Ze względu na świetne podejście do klienta i dokładne wykonywanie swoich obowiązków polecam każdemu kto szuka dobrego i sprawdzonego biura rachunkowego.
#2017-01-23 10:10:03 

coraz_piekniejsza

Użytkownik

Witam, również się zgodzę z powyższymi opiniami. Bardzo dobre biuro, z długim stażem pracy, które doskonale zna się na rzeczy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015