#2017-01-16 06:59:33 

kryniczANKA

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Czy ktoś z Was korzysta z nośników reklamy w postaci gadżetów reklamowych? Myślałam ostatnio o zakupie pendrive z logo firmy. Korzystaliście kiedyś z takiej możliwości? Uważacie, że lepiej jest wybrać klasyczny pendrive plastikowy, z wygrawerowaną nazwą firmy cz pendrive w nietypowym kształcie? Zapraszam do dyskusji.
#2017-01-16 07:53:34 

coraz_piekniejsza

Użytkownik

Myślę, że każda z przedstawionych przez Ciebie opcji jest odpowiednia. Każdy rodzaj promocji jest dla firmy korzystny.
#2017-01-16 08:57:42 

modliszka

Użytkownik

Mi w pendrive’ach najlepiej podoba mi się właśnie to zróżnicowanie. Zarówno przedsiębiorcy, jak i zwykli studenci będą zadowoleni z posiadania pendrive’ów. Jest to gadżet niezbędny dla każdego.
#2017-01-16 09:52:58 

mrocznykajlo

Użytkownik

Możesz zamówić pendrive w kształcie logo. Zamówienie składasz na stronie PendriveUSB, koszt takiego gadżetu jest ustalany indywidualnie. Możesz nawet samodzielnie zaprojektować ostateczny wygląd gadżetu. Na stronie internetowej firmy możesz zobaczyć przykładowy pendrive, zrealizowany dla firmy PayPal. Trzeba przyznać, że robi wrażenie. Do pendrive jest dołączony breloczek, który też jest praktyczną częścią gadżetu.
#2017-01-16 10:49:19 

CoroneR

Użytkownik

Inspirację możesz znaleźć na stronie internetowej: http://www.pendrive-usb.com/oferta/pendrive_o_dowolnym_ksztalcie. Do wyboru masz niezliczoną ilość wzorów i inspiracji. Możesz obejrzeć pendrive w kształcie owoców, słodyczy, w kształcie pantofelka czy szminki. Możesz dobrać kształt do branży w której pracujesz, np. pendrive w kształcie pantofelka będzie idealnym gadżetem dla właścicieli sklepu obuwniczego.
#2017-01-16 12:40:11 

Doktor Kidler

Użytkownik

Pendrive plastikowy też może być niezwykły. Wystartczy obejrzeć ofertę na stronie: http://www.pendrive-usb.com/oferta/pendrive_slim_mini. Mini pendrive plastikowe są bardzo poręczne i wygodne. Ja osobiście nie wyobrażam sobie życia bez pendrive.
#2017-01-16 14:44:50 

kryniczANKA

Użytkownik

Oferta pendrive w kształcie logo firmy wydaje mi się naprawdę obiecująca! Chyba skorzystam właśnie z tej opcji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015