#2017-01-11 01:22:42 

blackwidow

Użytkownik

Hej. Mam bardzo dobrą przyjaciółkę. Nasza więź jest lub raczej była niezwykle silna – znamy się w zasadzie od najmłodszych lat. Ostatnio jednak zaczęłyśmy się od siebie oddalać. Mam dziwne wrażenie, że na to wszystko ma wpływ jej nowy chłopak. Od kiedy z nim jest, bardzo dziwnie się zachowuje i w ogóle się zmieniła. Nie jest już taka pogodna jak kiedyś, a poza tym wydaje się od niego trochę uzależniona. Myślałam, że dobrym pomysłem będzie wynajęcie dobrego detektywa i sprawdzenie, o co w tym wszystkim chodzi. Czy znacie jakąś sprawdzoną agencje detektywistyczną z Trójmiasta? Będę bardzo wdzięczna za pomóc.
#2017-01-11 02:49:53 

monikakowalska

Użytkownik

Ojej, brzmi poważnie. Na pewno trzeba iść z tym do detektywa i wszystko sprawdzić, zanim będzie za późno. Jak ktoś wpadnie w złe towarzystwo to naprawdę nie przelewki. \
#2017-01-11 05:31:02 

moczykij

Użytkownik

W takich sytuacjach nie można robić niczego na własną rękę, bo facet może się na przykład okazać niebezpieczny (skoro się go nie zna, nie można niczego wykluczyć na dobrą sprawę). Na pewno pomoże dobry detektyw w Trójmieście. Sam korzystałem z usług niezłych specjalistów, z którymi można się spokojnie skontaktować przez tę stronę: http://mbdetektywi.pl/kontakt/trojmiasto-gdynia-gdansk/. Najlepiej zadzwonić, umówić się na spotkanie i wszystko wyjaśnić.
#2017-01-11 06:49:47 

masterBDSM

Użytkownik

Też byłem w tej agencji. Naprawdę profesjonalni ludzie. Można się do nich śmiało zgłaszać z każdą sprawą i być pewnym, że wszystkiego wysłuchają.
#2017-01-11 07:52:24 

blackwidow

Użytkownik

Sama nie wiem. Czasami mam wrażenie, że trochę wariuję :( Może przesadzam? Może nie powinnam zawracać głowy detektywom i po prostu pogadać z przyjaciółką jeszcze raz?
#2017-01-11 08:13:34 

moczykij

Użytkownik

Ja myślę, że masz prawo do obaw. Nie zaszkodzi więc poradzić się specjalisty. Jeśli śledztwo niczego nie wykaże albo da ci dowody, że wszystko jest w porządku, będziesz przynajmniej spokojniejsza :)
#2017-01-11 09:44:34 

blackwidow

Użytkownik

Bardzo dziękuję wszystkim za słowa wsparcia i porady. Chyba rzeczywiście zadzwonię do tego biura. Mam nadzieję, że detektywi zdołają mi pomóc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015