#2017-01-09 05:22:03 

monikakowalska

Użytkownik

Hejka-sklejka! Mam pytanko. Znacie może jakieś dobre sklepy, w których można kupić kubki? Ale żeby to były dobrej jakości kubki, które rzeczywiście mają szansę sporo przetrwać. Bo ja tak szukam i szukam i nie mogę znaleźć niczego szczególnego, co by mnie zainteresowało
#2017-01-09 05:51:03 

CoroneR

Użytkownik

Kubki, weź mi nie mów nic nawet na ten temat, bo to jest jakaś masakra normalnie. Też się ich tyle naszukałem, że nie wiem. Ale wreszcie udało mi się je znaleźć. Interesują Cię może kubki z melaminy? Bo moim zdaniem one są super. Wytrzymałe i do tego jeszcze bardzo ładne, więc bez problemu można sobie je dopasować do domu
#2017-01-09 06:54:14 

monikakowalska

Użytkownik

Tak, może właśnie te kubki z melaminy będą odpowiednie i bardzo chętnie bym się dowiedziała gdzie takie kubki można kupić, bo szukanie ich na własną rękę jakoś nie bardzo mi wychodzi. Pomożesz? :)
#2017-01-09 07:15:28 

CoroneR

Użytkownik

Jasne, że pomogę. Polecam Ci wejść na http://sklep.centrumcaravaningu.pl/86-kubki-z-melaminy i tam sobie popatrzeć. Moim zdaniem znajdziesz tutaj właśnie kubki z melaminy, które rzeczywiście mogą Ci się spodobać. I do tego są wytrzymałe, tanie, więc to chyba wystarczająca zachęta

#2017-01-09 09:02:01 

monikakowalska

Użytkownik

Masz, rację wystarczająća. Piękne są te kubki, bardzo chętnie je sobie zakupie i dołożę sobie do swojego zestawu naczyń w domu. Dzięki za to polecenie, miałam nosa jak tu wchodziłam, że się wielu rzeczy dowiem
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015