#2017-01-02 02:37:35 

waldi69

Użytkownik

Cześć Nadchodzi u mnie w firmie ten moment w roku, w którym muszę wysłać pracowników na jakieś szkolenie BHP, żeby w papierkach wszystko się zgadzało. Znacie może jakieś sprawdzone miejsca, gdzie takie szkolenie można zrobić?
#2017-01-02 02:55:08 

blackwidow

Użytkownik

Ech, jak robisz takie szkolenie tylko dlatego, żeby w papierkach był porządek to trochę jednak szkoda zachodu. Ja takie szkolenia organizuję dla pracowników, bo jednak zależy mi na tym, żeby pracowali bezpiecznie i żeby wiedzieli, jak się mają zachować w sytuacjach zagrożenia życia.
#2017-01-02 04:15:20 

waldi69

Użytkownik

Może się źle wyraziłem, ale oczywiście nie chodzi mi tylko o papierek i formalności. Chodzi mi o to, żeby pracownicy czuli się bezpiecznie w pracy i żeby wiedzieli w jaki sposób mają się zachowywać, jeśli coś nie tak się będzie działo w miejscu pracy
#2017-01-02 05:43:53 

blackwidow

Użytkownik

No mam nadzieję, że tak włąśnie było. Ja mam takie sprawdzone miejsce, gdzie zawsze organizuję szkolenia BHP, więc jak chcesz to Ci mogę podać namiary, zebyś też tam do nich zajrzał i zoabczył, jak to wygląda
#2017-01-02 06:50:44 

waldi69

Użytkownik

No pewnie, że chce. Będę bardzo wdzięczny, jak się dowiem, gdzie jest takie dobre miejsce do robienia szkoleń, bo jednak to jest bardzo ważna sprawa, żeby pracownicy wiedzieli jak w ogóle wygląda bezpieczeństwo pracy i jeszcze na dodatek go przestrzegali
#2017-01-02 09:02:58 

blackwidow

Użytkownik

Właśnie! Polecam Ci zajrzeć na stronę http://www.diwos.pl/oferta/szkolenia-bhp-olsztyn/ i tam zobaczysz, że szkolenia BHP z prawdziwego zdarzenia jeszcze są możliwe i Twoi pracownicy wyjdą z takie szkolenia z głową pełną wiedzy ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015