#2016-11-21 22:48:20 

profundis

Użytkownik

Siemanko mordki :) Co u Was słychać? Bo u mnie powodzi się coraz lepiej. Teraz tylko chodzi mi o to, że chcę sobie zmienić wykładzinę w domu, bo jest masakra. Moja stara to chyba z prlu jest wyciągnięta. Czerwona i brzydka. Znaczy czerwona to ona kiedyś była, teraz to w sumie trudno rozpoznać ten kolor jakoś dokładnie :P
#2016-11-22 01:30:48 

Doktor Kidler

Użytkownik

W mieszkaniach czasami mamy rzeczywiście różne skarby pochowane. Takim właśnie typowym reliktem są czasami te nieszczęsne stare wykładziny, zjedzone przez mole w dużej części. A jaką byś dokładnie chciał mieć tę nową wykłądzinę? Bo teraz można też kupić w Poznaniu wykładzinę z pcv i szczerze mówiąc to one też świetnie wyglądają. I wytrzymałe są
#2016-11-22 04:00:47 

profundis

Użytkownik

No właśnie nie, takiej pcv chyba bym nie chciał. Wolę zdecydowanie taką dywanową, bo uwielbiamy po domu boso chodzić i potem jest za zimno na taką pcv, a jednak dywanowa w spory sposób izoluje od podłoża i można biegać nago i boso :P
#2016-11-22 06:30:17 

Doktor Kidler

Użytkownik

Hahahaha. :D No tak racja. No to w takim razie ja bym Ci polecił w Warszawie wykładzinę dywanową na wykladziny.net i gwarantuje Ci, że jak tam zobaczysz to będziesz na pewno zadowolony, że to tak dobrze wygląda :) Mnie też się to bardzo podbało jak mi się udało tam trafić po raz pierwszy
#2016-11-22 06:56:23 

profundis

Użytkownik

Ale super, rzeczywiście to wygląda bardzo obiecująco. Zwlaszcza też że sprzedają w Kielcach wykładziny podłogowe a to akurat jest najbliżej mniej, więc na pewno się tam wybiorę i zobaczę, jak to wygląda :)
#2016-11-22 09:11:33 

Doktor Kidler

Użytkownik

No widzisz, to bardzo się cieszę, że mogłem Ci pomóc z wyborem wykładziny :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015