#2016-11-16 06:14:29 

stonka16

Użytkownik

Serdeczne moje dla wszystkich tutaj pozdrowienia. Wchodze tutaj a bo mam taki mały problem, które mnie trochę dręczy już od jakiegoś dłuższego czasu. Pracy nie mam. W chacie siedze i się obijam i wreszcie wpadłam na pomysł żeby to zmienić. No i szukam pracy, ale jakoś mi to średnio wychodzi ostatnio. No nie wiem, źle szukam czy co?
#2016-11-16 06:35:28 

profundis

Użytkownik

A gdzie tego szukasz? Polecam trochę się rozejrzeć po internecie to wtedy są ogromne szanse na to, że coś znajdziesz. I to jeszcze coś takiego, co Ci rzeczywiście będzie mogło dać jako taką satysfakcję z tego, że pracujesz i pozwoli Ci się jako tako zabiezpieczyć finansowo na przyszłość
#2016-11-16 07:15:20 

stonka16

Użytkownik

Ale gdzie tam, jaka mowa o przyszłości, jak ja nawet nie mam teraz kasy na to, żeby za czynsz w przyszłym tygodniu zapłacić. :P No wiesz szukam trochę w necie i jakoś mam wrażenie, że rzeczywiście jest sporo tych ofert, ale też takich, które mnie akurat średnio interesują, na przykład praca a produkcji…
#2016-11-16 08:12:07 

profundis

Użytkownik

No ja znam akurat taki portal pracy i wiem, że można tam znaleźć pracę bez problemu. Jest ofert naprawdę sporo i to nie tylko takiej fizycznej o których Ty piszesz, ale trochę można sobie poszperać i coś ciekawego znaleźć :) Także polecam a może akurat znajdziesz coś dla siebie ciekawego w tej kwestii :)
#2016-11-16 10:47:37 

Doktor Kidler

Użytkownik

Swego czasu ja też znalazłem pracę właśnie na stronie pracatobie.pl/ i byłem bardzo zadowolony. Bo tak jak kolega mówi, jest tych ofert sporo, każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego jaki ta praca ma mieć charakter
#2016-11-16 13:27:23 

stonka16

Użytkownik

Idę w takim razie na ten portal i będę szukać :) Może akurat mi się uda też cos dla mnie znaleźć :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015