#2016-11-16 06:52:41 

profundis

Użytkownik

Czy waszym zdaniem opłaca się wynająć samochód na dłuższy czas? Mowa o okresie około miesiąca.Znajomy przylatuje i chce trochę pojeździć. Chodzi o przylot na lotnisko Balice, także chodzi mi o przedziały cenowe z tej okolicy. Z góry dzięki za każdą wskazówkę, bo ani ja ani on nie mamy żadnego doświadczenia z branżą.
#2016-11-16 07:29:32 

stonka16

Użytkownik

Z tego co wiem, to tanich wypożyczalni samochodów w Krakowie jest całkiem sporo. No wiesz, jednak tam jest bardzo dużo zagranicznych turystów, a jakoś nie widzę bogatych Niemców tułających się po Małopolsce pociągami Regio… W ostatnich latach to się w ogóle robi coraz popularniejsze, nawet wśród Polaków. A wiadomo, że jak jest popyt, to konkurencja rośnie no i prędzej czy później się pojawiają na serio dobre oferty.
#2016-11-16 08:26:54 

Doktor Kidler

Użytkownik

W zeszłym roku podczas wakacji wynajmowałem auto w Krakowie, bo akurat moje było zepsute, więc przyjechałem z dzieciakami pociągiem, a tam to już właśnie się poruszaliśmy wypożyczonym. Moim zdaniem się opłaca, szczególnie jak nie potrzebuje twój znajomy jakiegoś takiego z wyższej półki. Zwykły, miejski samochód jest tani do wynajęcia, a od miesiąca już się zaczynają jeszcze niższe stawki, bo to przecież długi termin.
#2016-11-16 11:05:14 

profundis

Użytkownik

Akurat znajomy zarabia w funtach, więc myślę, że sobie pozwoli na coś lepszego, ale generalnie dobrze wiedzieć, że waszym zdaniem to jest dobry interes. Dzięki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015