#2016-11-15 09:31:50 

kryniczANKA

Użytkownik

Dzień dobry. Szukam jakiegoś dobrego pomysłu na zieloną szkołę dla moich uczniów (jestem wychowawczynią II klasy w jednym z poznańskich gimnazjów). Chciałabym wyjechać gdzieś niezbyt daleko najlepiej i mieć zapewniony bogaty program wycieczki. Ostatniego roku byliśmy na wyjeździe o tak niskim poziomie organizacyjnym, że teraz przede wszystkim chciałabym uniknąć całego tego stresu…
#2016-11-15 10:11:11 

mariOLA19

Użytkownik

Świetnie Panią rozumiem, ponieważ również uczę w gimnazjum, jako polonistka. Jako, że byłam na wycieczce z klasą we wrześniu, polecam wybieranie terminów z gwarancją dobrej pogody. Nam się na szczęście trafiło piękne słońce, ale nie wyobrażam sobie, co by było, gdyby padało przez cały czas. Organizator nawet nie przewidział alternatywnych zajęć dla młodzieży, które mogłyby się odbywać w pomieszczeniu!
#2016-11-15 13:01:19 

stonka16

Użytkownik

Moim zdaniem jak zielona szkoła to tylko z firmą, która jest pod adresem wakacjeok.pl/. Też jestem z Poznania i zarówno ja, jak i moi uczniowie, bardzo dobrze wspominamy wszystkie wyjazdy z nimi. Nawet gdy pogoda nie dopisywała, zajęcia były bardzo ciekawe i rozwijające.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015