#2016-11-02 05:27:33 

kryniczANKA

Użytkownik

Witam! Moja znajoma prowadzi dwa biznesy – firmę jednoosobową i spółkę jawną i potrzebuje jakiegoś kompleksowego biura rachunkowego do prowadzenia KpiR Warszawa jest siedzibą jej firmy, więc to tutaj przydałoby się, aby to biuro było. Przydałoby się także, żeby podjęli się rozliczania programu kadry i płace i w sumie ogarnięcia całej księgowości. Trochę jej się tam namieszało w ciągu ostatniego roku także jedna osoba chyba nie wystarczy do posprzątania. Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam.
#2016-11-02 07:57:43 

Board of Canada

Użytkownik

Witam. Z czystym sumieniem mogę polecić pani firmę A&K Virtus: akvirtus.com.pl/. Wiem, że to może brzmi nienaturalnie ale po prostu sa czasem takie produkty, które chcemy polecać. Ja generalnie jestem z nimi od roku i po latach doświadczeń z małymi firemkami i prywatnymi księgowymi stwierdzam, że to najlepsza opcja. Komplekosowo ogarniają sprawy, nie zawracają niepotrzebnie głowy, a co najlepsza reprezentują mnie przed urzędem skarbowym. W końcu się mogę skupić na prowadzeniu działaności a nie całej tej papierokologii. Szczerze polecam.
#2016-11-02 09:30:03 

monikakowalska

Użytkownik

Hah, „koleżanka”, jasne. I za koleżankę posty piszesz? Wiadomo, prowadzą te firemki, podatków nie płacą jak uczciwi ludzie a potem jest płacz i zgrzytanie zębów bo się fiskus do tyłeczka dobiera.
#2016-11-02 09:57:35 

kryniczANKA

Użytkownik

Tak, koleżanka akurat miała inną rzecz na głowie i mnie poprosiła, wiem, że to może dla pani nieoczywiste móc na kimś polegać. Dziękuję za wszystkie podpowiedzi, przekażę każdą z nich i rozważymy najlepszą, choć muszę przyznac, że te firma ak virtus brzmi najlepiej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015