#2016-10-21 05:03:53 

mariOLA19

Użytkownik

Witam bardzo serdecznie. Prowadzę sklep z alkoholami z wyższej półki i ostatnio wpadłam na pomysł że fajnie by było mieć takie papierowe torby w które będę mogła to pakować a na nich moje logo razem z adresem i stroną. Wiecie może u kogo sprawdzonego mogę coś takiego zamówić?
#2016-10-21 07:50:32 

Doktor Kidler

Użytkownik

Jest sporo firm na rynku która robi nadruki na torbach papierowych. Korzystałem z usług takiej jednej firmy która ma swoją siedzibę gdzieś niedaleko Katowic. Firma bardzo sprawdzona i robi nadruki w super jakości. Wysyłam ci namiary na pw ;) W razie czego możesz śmiało do mnie pisać, może uda mi się coś pomóc załatwić ;)
#2016-10-21 09:27:56 

Board of Canada

Użytkownik

Jeżeli jesteś zainteresowana torbami papierowymi z logo to wysyłam w wiadomości ofertę firmy którą ja polecam. Prowadzę swój sklep i regularnie zamawiam u nich około tysiąc sztuk. Nigdy nie było żadnego problemu z dostawą, terminy zawsze na czas, jakość nienaganna i za każdym razem taka sama :)
#2016-10-21 11:52:53 

modliszka

Użytkownik

Czasem też polecam szukać po stronach takich jak np. allegro. Często można tam znaleźć gotowe torby przygotowane do nadruku w fajnej cenie. Cena jest stosunkowo niska i pewnie dużo niższa niż w drukarni ale nie można mieć takiej pewności co do jakości. Jeżeli logo jest skomplikowane to nie polecam tego sposobu :)
#2016-10-21 13:09:06 

mariOLA19

Użytkownik

Raczej zależy mi żeby torby były bardzo dobrze wykonane ponieważ średnia cena butelki alkoholu w moim sklepie przekracza 100 zł więc nie zamierzam jeszcze oszczędzać na torbach. Niech klient czuje ze dbamy o niego a dodatkowa reklama tez powinna nam pomoc :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015