#2016-10-13 05:30:24 

Board of Canada

Użytkownik

Poratujcie mnie proszę bo zaraz chyba oszaleję. Robiłem format windy i chyba ze 100 razy upewniałem się że wszystkie ważne rzeczy przeniosłem na drugi komputer. Chciałem troche pobawić się partycjami wiec cały dysk został oczyszczony. Nie wiem co się stało że w backupie nie znalazłem mojej pracy magisterskiej... Jestem jeszcze w trakcie jej pisania. Czy można to jeszcze jakoś odzyskać? Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi.
#2016-10-13 06:48:30 

monikakowalska

Użytkownik

Miałam podobnie z tym że mój chlopaknarobil mi takiego zamieszania. Odzyskiwanie danych po formacie jest jak najbardziej możliwe i stosunkowo tanie. U mnie np udało się odzyskać pracę i to jeszcze z róznych okresów pisania, wiec jestem bardzo zadowolona z efektów, ale ile ja sie wtedy nadenerwowałam to ciężko nawet opisać.
#2016-10-13 07:06:08 

Board of Canada

Użytkownik

A wiesz może gdzie w Olsztynie zrobię coś takiego?
#2016-10-13 07:26:55 

monikakowalska

Użytkownik

Polecam datadetect.pl. Zajmują się komputerami od wielu lat, a odzyskiwanie danych z dysku twardego zajmuje im bardzo mało czasu i również mało kosztuje. Poza tym mają wysoką skuteczność czyli zapewne uda im się odzyskać większość z plików które przepadły. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-10-13 09:11:05 

moczykij

Użytkownik

Cześć, byłem u nich bo potrzebne mi było odzyskiwanie danych z karty micro SD. Policzyli sobie nie dużo, ale najwazniejsze że wszystkie pliki zostały przywrócone. Bardzo mi na tym zależało bo sporo zdjęć chciałem zachowac i szczerze bardzo się martwiłem się że nigdy ich nie odzyskam. Nie zajmuję się fotografią profesjonalnie ale kupiłem telefon z bardzo dobrym aparatem żeby robić zdjęcia rzeczy i widoków które mi się spodobają. Gdyby to wszystko miało przepaść to naprawdę byłbym bardzo zawiedziony. Pzdr.
#2016-10-13 11:13:03 

Board of Canada

Użytkownik

Dzięki za namiary koleżanko. Pozdrawiam i temat uważam za zamknięty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015