#2016-10-03 02:12:30 

modliszka

Użytkownik

witam, co sądzicie o materacach kieszeniowych? Czy warto? Czy są wygodne i ewentualnie gdzie szukać najlepszych cen? Będę wdzięczna jeśli wypowie się jak największa liczba osób. Dzięki.
#2016-10-03 04:44:55 

Doktor Kidler

Użytkownik

Nie wiem za bardzo co mam ci napisać bo mam kieszeniowy w sypialni, 140x200 cm jeśli to ma w czyms pomóc no i jestem zadowolony bo śpi się wygodnie, czuć że nie lezysz na gołych de-skach, bardzo dobrze się dopasowuje do ciała i nie zmienia kształtu nawet po latach. Swój jak i dla rodziców i siostry zamawiałem w sklepie MjakMaterac, bo mają dobre ceny a po opiniach w necie można wywnioskowac ze są solidni i oferują najlepsze produkty.
#2016-10-03 06:39:05 

mrocznykajlo

Użytkownik

Hej, kupowałem u nich szeroki materac Hevea który mogę szczerze polecić każdemu. Ma wszystko co powinien mieć, jest gruby, antyalergiczny i komfortowy. KIedyś miewałem problemy ze snem, strasznie sie wierciłem i nie wysypiałem. Próbowałem już przesuwać łóżko po pokoju bo myślałem że przeszkadzają mi jakieś podziemne wody, ale okazało się że prosta wymiana matera-ca załatwiła sprawę. Nawet niemowle się tak nie wysypia :)
#2016-10-03 08:44:59 

monikakowalska

Użytkownik

Również uważam że kieszeniowe materace są najlepsze. Panowie już chyba napisali wszystko co było do napisania więc nie będę dublować, dodam tylko że nie zamieniłabym swojego łóżka na żadne inne. Pozdrawiam.
#2016-10-03 10:26:32 

mariOLA19

Użytkownik

Dziękuję za wypowiedzi, teraz już powinnam się zdecydować :). Słyszałam jeszcze o materacach lateksowych o któych ludzie też piszą pozytywnie, ale wydaje mi się że już zostane przy kiesze-niowym. Oczywiście dzięki za namiary na sklep. Fajnie że mi pomogliście, pozdrawiam.
#2016-10-03 11:06:00 

mrocznykajlo

Użytkownik

Nie ma za co. Na sklepie sie na pewno nie zawiedziesz bo mają w ofercie porządne produkty w dobrych cenach. Materac to ważna rzecz i nie ryzykowałbym kupna z nieznanego źródła.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015