#2016-09-30 03:10:03 

monikakowalska

Użytkownik

Hej. Chciałabym poruszyć w tym temacie wątek zdrowej żywności, dodatków, nasion itp. Czy jest ktoś tutaj na forum kto zna się na tego typu diecie? I faktycznie poleca po coś szczególnie sięgnąć? Pełno jest teraz na rynku różnych preparatów, żywności i ciężko się w tym wszystkim połapać.. liczę na jakieś Wasze wskazówki!
#2016-09-30 04:37:22 

waldi69

Użytkownik

Ja polecam Ciodpowiednio dawkować olej lniany ;) jest on naprawdę doskonały na różne przypadłości, działa wspaniale na cały układ tawienny i nie tylko. Wejdź sobie w ten odnośnik co dałem i sama się przekonaj, poczytaj co nie co o nim ;)
#2016-09-30 06:05:14 

mrocznykajlo

Użytkownik

Ja akurat głównie jetem zaitneresowany zdrowymi nasionami ;) uwielbiam chia, bo są znane z wielu dobroczonnych działań. Zresztą.. pełno jest różnych artykułów na ich temat itp. Wejdź sobie choćby w ten odnośnik co dałem. Możesz tam zamówić nasiona i poczytać o ich właściwościach ;)
#2016-09-30 07:57:23 

mariOLA19

Użytkownik

ja akurat mega jestem w temacie zdrowej żywotności. Głównie polecam olej kokosowy! Ma wiele, wiele działań.. najlepiej jest go ssać na czczo, przez 15 minut. Jak ktoś zastanwia się, gdzie kupić najlepszy olej kokosowy to zostawiam odnośnik ;) na stronce olini.pl mają wielki wybór tego typu olejów i nie tylko. Polecam zrobić u nich takie jedne, większe zakupy i potem cieszyć się efektami takiej dobrej kuracji ;)
#2016-09-30 10:34:50 

kosmiczna20

Użytkownik

Znam dobrze ten sklep! Często robię tam zakupy i zamawiam oleje dla całej rodziny ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015