#2016-09-08 04:40:46 

MZ412

Użytkownik

No cześć Wam. Potrzebuję na szybko wynająć jakieś dobre auto zastępcze w Poznaniu. Moje dotychczasowe jest niestety u mechanika, a pilnie potrzebuję samochodu. Mój znajomy mi doradził żebym napisał na forum i popytał o rekomendacje, bo zawsze się ktoś znajdzie kto coś będzie mógł podpowiedzieć, doradzić itp. tak też robię ;) znacie się może na wypożyczalniach z tej okolicy? Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś solidne rekomendacje z Waszej strony. Sam raczej na nic ciekawego nie wpadnę i myślę, że najrosądniej będzie skorzystać z Waszych propzoycji : )także proszę, nie zawiedźcie mnie i poratujcie jakąś dobrą wypożyczalnią.. z góry dziękuję!
#2016-09-08 05:42:12 

profundis

Użytkownik

Ja jakiś czas temu byłem w Poznaniu i korzystałem z tamtejszej wypożyczalni samochodów. Proszę: torcar24.pl/oferta/auta-zastepcze.html z tego linku możesz wynająć naprawdę bardzo dobre auto zastępcze. Przejrzyj sobie ich ofertę ;) mają znakomitą reputację i bardzo dobre samochody w swojej flocie. Nie wiem dokładnie jakie auto by cię interesowało ale na pewno któreś z ich przypadnie Ci do gustu ;) zresztą przejyj tę stronkę i sam zdecyduj czy to coś dla Ciebie ;)
#2016-09-08 05:50:27 

CoroneR

Użytkownik

Ja też wynająłem samochód od nich jakiś czas temu ;) Z tej dokładnie postronki: torcar24.pl/aktualnosci/n/wynajem-samochodow.html i cóż mogę rzec.. na pewno to, że taki najem samochodu jest o wiele tańszy niż myślałem. Wypożyczyłem samochód na okres dwóch tygodni i myślałem, że zapłacę za to dużo więcej pieniędzy.. ale nie, zaproponowali naprawdę korzystne warunki najmu ;) z kolei miałem możliwość naprawdę korzystać z oferty znakomitego samochodu ;) także generalnie, bardzo polecam.
#2016-09-08 07:16:36 

masterBDSM

Użytkownik

Znam dobrze tę stronkę torcar24.pl i faktycznie zgodzę się z tym co koledzy wyżej napisali. Zdecydowanie najlepsza wypożyczalnia samochodów w Poznaniu. Do tego wcale nie droga. Jak wypożyczać saomchody to tylko od nich!
#2016-09-08 10:16:10 

Board of Canada

Użytkownik

Akurat mam się tam zatrzymać na pewien okres czasu.. będę wiedział do kogo się zgłosić po samochód.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015