#2016-08-29 20:11:41 

Doktor Kidler

Użytkownik

Jak wyjazd to i rower. Ale na razie nie ma odpowiedniego bagażnika. I caly czas cos porownuje w necie, caly czas cos przegladam. Widzialem już Whispbar, Thule… ale nadal nie wiem, co mam wybrac. Gdzie kupujecie bagażniki w Krakowie? Bo ja musze w sumie jak najszybciej cos sobie znalesc.
#2016-08-29 22:32:42 

Board of Canada

Użytkownik

W necie jest dużo bagażników Thule do wyboru wiec możesz spokojnie cos sobie upatrzec. Ja przed montazem oglądałem filmiki na youtubie jak to montowac, bo jednak jestem typem humanisty a nie inżyniera :P Ale dachowe bagażniki wg mnie to wygodna opcja. Jak szukasz dobrych bagażników w Krakowie to zwroc uwage aby nie szpecił samochodu no i możesz zajrzec na strefakierowcy.pl bo oni sprzedaja bagażniki, akumulatory… no generalnie akcesoria do samochodu. Z tym ze przy bagażnikach trzeba pamiętać o prędkości, więc szusowanie ostre zostaw na inna okazje ;)
#2016-08-30 00:34:35 

forest_ov_my_soul

Użytkownik

A do jakiego nadwozia bagażnika potrzebujesz?
#2016-08-30 02:10:21 

MZ412

Użytkownik

Dla mnie kluczowe jest bezpieczeństwo bagażnika żeby nic nie odpadlo., żeby nic się nie urwało. Zwykle podróżuję z dziećmi wiec dla mnei to jest wazne. Tym bardziej że znajomi mieli sytuacje, że ich rower spadł. A niby sprawdzali bagażnik jeżdżąc po mieście. Wiec nie ma reguly.
#2016-08-30 02:50:56 

Doktor Kidler

Użytkownik

Wiem, że Thule to słynie z bezpiecznych bagażników, ale jaki? Na dach? Na tylną klapę? Nie wiem sam. I mam powazny dylemat, tym bardziej ze jeszcze przed wyjazdem muszę wiele spraw załatwić na szybko. I to już nie jest wesole mimo wszystko. A jakiej firmy był ten bagażnik co spadł rower z niego?
#2016-08-30 05:19:40 

monikakowalska

Użytkownik

Jak masz z niego malo korzystac to nie wiem czy sens go kupowac. Ja i mój partner kupiliśmy składany bagażnik na hak no ale my duzo zwiedzamy w okresie letnim. A to wydatek przeciez nawet rzedu kilku tysięcy zlotych.
#2016-08-30 06:00:48 

blackwidow

Użytkownik

A szusowanie to nie jest przypadkiem na nartach? ;) niektórzy bardziej dosadniej nazywaja przekraczanie dozwolonej prędkości.
#2016-08-30 08:54:36 

Doktor Kidler

Użytkownik

A ktos może widzial testy jak wyglada spalanie paliwa gdy mamy 2-3 rowery dodatkowo np. na dachu? Jakieś może linki?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015