#2016-08-08 01:07:09 

Doktor Kidler

Użytkownik

Witam. Czy ktoś z Was był kiedyś gościem hotelu Dębowa Góra w Płocku? Chciałbym spędzić tam wakacyjny urlop, ale nie jestem do końca przekonany, czy ja i moja rodzina nie będziemy się tam nudzić. Planujemy spędzić tam tydzień.
#2016-08-08 03:37:38 

Board of Canada

Użytkownik

Jeśli Waszym celem jest aktywny wypoczynek nad jeziorem, to na pewno nie będziecie się tam nudzić. Możecie korzystać z kajaków i rowerów wodnych, a także wypożyczać rowery do jazdy po okolicy. Do atrakcji na świezym powietrzu, jakie czekają tam na gości, należa również badminton, wędkowanie, przejażdżki konne, treningi z instruktorami oraz gry na boisku. Dla dzieci także nie brakuje atrakcji, bo jest tam plac zabaw, trampolina i mini zoo.
#2016-08-08 06:20:52 

coraz_piekniejsza

Użytkownik

Ja nigdy nie spędzałam tam wczasów, ale bawiłam się tam na weselu w jednej z najlepszych sal weselnych w regionie mazowieckim. Niewątpliwą zaletą tego hotelu jest to, ze znajduje się w spokojnym i malowniczym miejscu, dlatego myślę, że można tam znakomicie się zrelaksować i spędzić udany czas.
#2016-08-08 07:59:54 

CoroneR

Użytkownik

A ja byłem tam raz jako uczestnik konferencji. Teraz sam planuję zorganizować tam konferencję, korzystając z oferty przedstawionej na stronie hoteldebowagora.pl/konferencje-i-szkolenia. Myslę, że jest to dobre miejsce zarówno na wczasy, jak i na wesele oraz konferencję, bo jest nowocześnie wyposażone, dobrze zarządzane oraz profesjonalnie obsługiwane. Jego położenie jest również niewątpliwym atutem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015