#2016-07-07 08:13:16 

stonka16

Użytkownik

Cześć Wam. Mam pewien kłopot ;) Otóż.. za kilka tygodni chcę zmienić oświetlenie i wyremontować kilka pokoi u nas w domu rodzinnym. Mąż już załatwił ekipę remontową i tylko ja mam na głowie teraz najważniejsze decyzje organizacyjne itp. musze m.in. zdecydować jakie oświetlenie chcę. No właśnie :P mam z tym problem.. może ktoś na forum mi coś doradzi? Jakieś fajne propozycje, linki itp.? będą bardzo wdzięczna! Pozdrawiam ;)
#2016-07-07 08:51:07 

Doktor Kidler

Użytkownik

Ja niedawno kupowałem niedrogie lampy w Szczecinie i świetnie się sprawują ;) Uwielbiam polować na takie produkty w promocyjnych i okazajnych cenach, bo potem mi służą przez długi czas a i oszędzić fajnie można ;)
#2016-07-07 09:19:04 

waldi69

Użytkownik

ja gorąco polecam nowoczesne wewnętrzne oświetlenie led ;) Nie dość, że wygląda to super profesjonalnie i elegancko to można się poczuć naprawdę ekskluzywnie w takim pokoju jak się wszystko dobrze oświetli ;) przynajmniej ja się spotkałem z takimi komentarzami jak zapraszałem znajomych do siebie, zawsze im się bardzo podoba ;D
#2016-07-07 10:37:11 

mrocznykajlo

Użytkownik

Ja na stronce tomix.pl zamówiłem oświetlenie producenta aquaform squares i musze przyznać, że jestem mega zadowolony i bardzo ładnie świecą lampy ;) Zlookaj sobie tę stronkę co dałem bo tam dużo fajnych propozycji i pomysłów mają ;)
#2016-07-07 13:35:25 

moczykij

Użytkownik

Dobrze, ze ja nie mam takiego zmartwienia i takie decyzje ktoś inny podemuje u mnie w domu ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015