#2016-04-22 05:01:09 

waldi69

Użytkownik

Cześć ludziska. Czy ktoś z Was słyszał może coś kiedyś na temat jakiejś kuracji kolagenowej? Bo właśnie żona mnie napastuje, żebym się dowiedział. Już jeden znajomy mi podawał nazwę kolagenu, który on bierze, ale sobie tego nigdzie nie zapisałem i teraz nie wiem, co to było. Za Chiny nie mogę sobie przypomnieć, jak to się nazywa. A bardzo mi na tym zależy, bo właśnie żonie obiecałem, że jej całą taką kurację tym kolagenem zafunduję. Może powiecie, z jakiego kolagenu Wy korzystacie, albo podpowiecie, jakie różne znacie?
#2016-04-22 08:00:49 

modliszka

Użytkownik

No ja znam coś, jak będziesz chciał, to mogę Ci coś powiedpiedzieć. Czego chcesz dokładnie? Tylko tabletek? Czy oprócz tabletek może jeszcze jakieś kremy, peelingi, szampony? Bo jest taka firma, która właśnie ma całą taką serię różnych rzeczy, które w składzie mają kolagen i działają kompleksowo na cały organizm, na włosy, skórę, paznokcie, co tam chcesz.
#2016-04-22 08:58:09 

Doktor Kidler

Użytkownik

No nie mogę, koleś się pyta o konretne nazwy, żebyście podawali, a ta to pyta czy ma pomóc, bo zna. Nie mogę, co za ludzie. Dawac konkrety, a nie posty nabijać bez sensu.
#2016-04-22 09:09:09 

waldi69

Użytkownik

Kolego wyżej, spokojnie, wszyscy się dogadamy, lepiej sobie trochę więcej popisać i wszystkie szczegóły opisać, niż żeby później jakieś były nieporozumienia. Koleżanko, owszem, zależy mi i na tabletkach i na innych specyfikach też, bo to dla żony ma być, żeby była zadowolona ze swojego wyglądu i ze stanu swojej skóry i w ogóle.
#2016-04-22 09:50:17 

modliszka

Użytkownik

No to w takim razie ja polecam kolagen Colvita. On działa rzeczywiście dobrze. W tabletkach możesz go kupić sobie tutaj kolagenowysklep.pl/oferta/suplementy-diety/witamina-c-olway-100-kapsu%C5%82ek-detail , a te wszystkie inne szampony, scruby, peelingi po prostu sobie tam na stronie poszukaj, wszystko Ci wyskoczy. Rzeczywiście żona będzie zadowolona.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015