#2016-04-12 01:34:18 

masterBDSM

Użytkownik

Cześć, potrzebuję porady. Zastanawiam się czy jeszcze gdzies i czy w ogole warto kupowac opony wielosezonowe? Wiem, żekiedyś coś takiego było i np mój ojciec nadal uważa, że to była najlepsza rzecz na świecie. Jakie jest wasze zdanie? Trzeba u niego zmienić opony w aucie i on nie da sobie wmówić, to pomyślałem, że zpaytam, bo może coś ze mną jest nie tak.
#2016-04-12 02:08:44 

Doktor Kidler

Użytkownik

Nieno, dla mnie osobiiście wielosezonówki to jakaś pomyłka straszna jest. Kiedys to może, bo nie było tylu możliwości wymiany, poza tym umówimy się, nie mozna było kupic wielu dobrych opon zza granicy, które teraz są dostępne. W lecie za ciężkie i się topiły, w zimie nie dawały rady na drogach, bez sens. Już lepiej zainwestować w dobre opony i mieć spoój na 6 lat.
#2016-04-12 05:07:08 

profundis

Użytkownik

Nie wiem co twój ojciec na to, ale opony to można sobie kupić również w internecie. Ja kupuję te i tu sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Michelin i do tej pory ani razu co kupowałem albo co kupowali moi znajomi to nie byłem niezadowolony.
#2016-04-12 06:31:03 

Doktor Kidler

Użytkownik

Co do sklepu to się zgadzam tutaj, bo też skorzystałem raz i wrócekiedy będzie taka potrzeba, ale ja osobiście uważam, że opony Pirelli letnie robi lepsze niż inni producenci. Może też mam sentyment, ale tylko te kupuję.
#2016-04-12 09:06:37 

masterBDSM

Użytkownik

No ja myślałem o kupieniu innych, ale jak własnie sobie porównałem ceny ze sklepu swojego tu a interetowego to różnica jest niesamowita. Ja chciałem kupić ogumienie Continental, bo z kolei ja osobiście z tych korzystam. No nic, powiem mu, że wielosezonówek w ogóle juz nie robią.
#2016-04-12 10:35:13 

Doktor Kidler

Użytkownik

Tak właśnie zrób.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015