#2016-04-06 01:26:56 

Board of Canada

Użytkownik

Moja żona podjęła kilka tygodni temu próbę leczenia alkoholizmu, ale nadal widzę, że odczuwa pokusę spożycia i nie radzi sobie ze stresem związanym z odstawieniem trunków. Terapeuci mówią, że to normalne. Czy macie doświadczenia w tym zakresie? Co możecie powiedzieć o leczeniu alkoholika?
#2016-04-06 04:01:36 

kryniczANKA

Użytkownik

Z pewnością nie raz usłyszałeś, że leczenie teh choroby to proces długotrwały, skomplikowany, a przede wszystkim wymagający podporządkowania się określonym rygorom. Alkoholikiem nie przestaje się być z dnia na dzień. Odstawienie alkoholu nie wiąże się wyłącznie z konsekwencjami psychicznymi, ale fizycznymi. Organizm przyzwyczaił się do spożywania alkoholu i po odstawieniu odnotowuje problem. Z resztą zapoznaj się z artykułem na stronie alkoholterapia.pl/jak-skutecznie-leczyc-alkoholizm-i-przestac-pic gdzie profesjonaliści opisują jak osiągnąć sukces.
#2016-04-06 05:52:03 

coraz_piekniejsza

Użytkownik

Musisz się nastawić na długą walkę. Kilka tygodni to za krótki, żeby cokolwiek powiedzieć. Twoja żona jeszcze długo będzie odczuwała pokusę, jeszcze dużo czasu minie zanim nauczy się z tym walczyć i radzić sobie ze strasem, zanim organizm się odtruje. Musisz ją wspierać a nie wymagać od niej rzeczy niemożliwych.
#2016-04-06 07:15:45 

Board of Canada

Użytkownik

Wiem, ale jestem już tym wszystkim tak strasznie zmęczony. Nie wiem czy wystarczy mi sił. Teraz trzymają mnie w tym wszystkim wyłącznie nasze dzieci. Za dużo złego się miedzy nami wydarzyło.
#2016-04-06 08:57:11 

modliszka

Użytkownik

Rozumiem cię doskonale – byliśmy z męzem w podobnej sytuacji, ale zapewniam cie że się opłaca. Wyszlismy z tego i od kilku lat przeżywamy drugą młodość. Musisz wytrwać w leczeniu uzależnienia alkoholowego twojej żony, bez ciebie się załamie i nie wyjdzie z tego.
#2016-04-06 09:12:40 

coraz_piekniejsza

Użytkownik

Zgadzam się z przedmówczynią. Musisz znaleźć w sobie siłę. Z alkoholizmu można wyjść, ale trzeba mieć do tego mocne powody. Życzę powodzenia i trzymam kciuki.
#2016-04-06 11:11:33 

kryniczANKA

Użytkownik

Ja również trzymam za was kciuki. Będzie dobrze. Jeszcze będziecie się cieszyć swoim szczęściem.
#2016-04-06 11:59:28 

Board of Canada

Użytkownik

Dziękuję za dobre słowa. Przydadzą się…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015