#2016-02-04 23:40:30 

coraz_piekniejsza

Użytkownik

hej! więc moja córka jest dorastajacą damą, która ma już swoje wymagania. Teraz urządzamy jej właśnie pokój i szukamy jakiejś inspiracji. Ona sama jest z pozoru nieśmiała i trochę taka stara malutka, ale tkwi w niej mały diabeł. Macie jakiś pomysł, jak można urządzić pokój dla takiej pannicay?
#2016-02-05 00:10:55 

kryniczANKA

Użytkownik

Hej. Jak jest taka stara malutka, to może urządzić jej pokój w stylu vintage, albo retro? Jak jest hipsterką, to się jej to powinno wybitnie spodobać.
#2016-02-05 02:15:14 

coraz_piekniejsza

Użytkownik

Czy jest hipsterką, to nie wiem. Nawet chyba nie do końca rozumiem znaczenie tego słowa :P W każdym razie właśnie zawsze zachwyca się, jak widzi jakieś takie meble stylizowane nieco na antyki, albo gdzieś tam jak wyjęte z filmów lat 60 w Stanach.
#2016-02-05 02:26:40 

kryniczANKA

Użytkownik

No to przynajmniej ma zapędy hipsterskie ;) W każdym razie zadbaj o to, by miała też swoją strefę, gdzie mogłaby przyjmować swoich gości. Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem jest wpakowanie to jej pokoju kanapy narożnej z funkcją spania. Raz, że nie będzie takiego problemu ze ścieleniem, dwa, że ma sporo miejsca dla siebie i swoich znajomych.
#2016-02-05 03:36:37 

coraz_piekniejsza

Użytkownik

Własnie też tak myślałam, tylko nie wiem, czy znajdę w takim stylu, jakby ona chciała. Jak oglądałyśmy rózne kanapy i sofy, to cały czas kręciła nosem.
#2016-02-05 06:11:31 

monikakowalska

Użytkownik

Hej dziewczyny! Tak właśnie przeglądałam waszą rozmowę i jeśli lubicie oryginalne meble, to ja Wam mogę polecić sklep BlackCatDesign. Moja sofa z pokrowcem stamtąd jest i jest naprawdę rewelacyjna :) W ogóle mają bardzo fajny wybór ciekawych mebli.
#2016-02-05 07:21:03 

kryniczANKA

Użytkownik

O… rzeczywiście piękne :) to akurat, jak będę wymieniała stół w salonie, to już wiem, gdzie mam uderzać :) A koleżanka myślę znajdzie idealne meble dla córy tutaj :)
#2016-02-05 08:35:37 

coraz_piekniejsza

Użytkownik

Kurczę rzeczywiście śliczne meble… Patrz, przyszła, rzuciła jednym postem i od razu rozwiązała moje problemy :) Przynajmniej tak mi się wydaje, ale jak patrzę po ich asortymencie, to właśnie córa nad takimi rzeczami się zachwycała. Stokrotne dzięki! :)
#2016-02-05 09:36:40 

monikakowalska

Użytkownik

Cieszę się, że mogłam pomóc :) Tak przypuszczałam, że jak to taka sama wariatka jak ja, to się jej spodobają tego typu meble.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015