#2016-01-27 00:33:27 

modliszka

Użytkownik

Siemanko, co sądzicie o fototapetach do kuchni? Mamy nowe meble na wymiar od producenta i w sumie została nam ściana, z która nie wiadomo co zrobic zeby było dobrze. Pomalować to tak srednio bo skoro juz meble nowe są to można bycoś innego wymyslic.
#2016-01-27 02:44:55 

coraz_piekniejsza

Użytkownik

Wiem jak to jest, kuchnia to moje królestwo i inni się mi tu nie wtrącają, nie pozwalam im. Nawet jak próbują wtrącić sowje 3 grosze to mówię, że skoro ja im w kuchni gotuję to ja decyduję hahaha Ja uważam, że foto tapety są ekstra, a to właśnie dlatego, że jedna taka u mnie w kuchni wisi.
#2016-01-27 04:10:50 

kryniczANKA

Użytkownik

Serio? I jak się trzyma w takich warunkach? Musisz mocno wietrzyć? W lecie to ja rozumiem, ale zimy są dość mroźne (przynajmniej powinny) i wywietrzenie całego ogrzewania średnio mi pasuje.
#2016-01-27 06:33:46 

coraz_piekniejsza

Użytkownik

Wietrzę tylko tyle ile muszę, na przykład jak coś przypalę hahah stary nie pozwala mi za dużo w zimie wietrzyć, bo twierdzi, że ogrzewamy atmosferę. Tak czy siak nie trzeba się o to martwić bo te kuchnenne czy łazienkowe sa inne niż pokojowe i niestraszne im gotowanie.
#2016-01-27 08:36:10 

modliszka

Użytkownik

Rewelacja dzięki za wszystkie info, właśnie mnie przekonałaś, żeby coś takiego poszukać na pewno.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015