#2016-01-13 04:01:40 

Doktor Kidler

Użytkownik

Cześc, Moja kuchnia wymaga pilnego remontu ale nie mam pomysłu na nową aranzącje. Potrzebuje jakiś inspiracji, ale nic mi się nie podoba. Polecicie jakieś ciekawe produkty, które mogą się sprawdzić w nowoczesnej kuchni? Chciałbym, żeby był ona minimalistyczna, funkcjonalna i pozbawiona nadmiaru kolorów.
#2016-01-13 05:41:51 

kryniczANKA

Użytkownik

też preferuję nowoczesne kuchnie i na szczęscie takie dominują obecnie w sklepach. Proponuję jednolite kafelki, lakierowane meble i do tego taka umywalka: e-budujemy.pl/umywalki_meblowe_cersanit,7911k. Myślę, że takie zestawienie może się doskonale sprawdzić. Przynajmniej u mnie się od kilku miesięcy sprawdza :)
#2016-01-13 06:51:55 

Board of Canada

Użytkownik

Jeśli potrzebujesz ciekawych płytek polecam coś z oferty znanych producentów, gdyż one podążają za trendami, oferują wysoką jakość i dużą dostępność. Może coś takiego mogloby się sprawdzić: e-budujemy.pl/plytki_opoczno,187k. Wybór jest spory, wiec na pewno wybierzesz cos, co odpowiada twojemu gustowi.
#2016-01-13 07:41:31 

Doktor Kidler

Użytkownik

Wasze propozycje są naprawdę ciekawe, dlatego mam nadzieję, że uda mi się je wykorzystać. A polecicie może jakieś baterie kuchenne? Myślałem o wysokim kranie, ale nie wiem, czy to dobry pomysł. Trochę też przeraża mnie jego cena.
#2016-01-13 08:11:40 

bloody mary

Użytkownik

Baterie mówisz… Myślę, że w nowoczesnej kuchni odnaleźć mogłaby się bateria do kuchni z kolekcji Blanco. Ja niestety wybrałam inną i teraz żałuję tego wyboru. Przy najbliższej wizycie w sklepie będę musiała dokonac zakupu i wymienić obecną baterię. Wybrałam inną, bo myślałam, że będzie lepiej pasować, ale ostatecznie mnie rozczarowała, bo zepsuła się kilka tygodni po zakupie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015